22.01.2013
Valkas novada sacensības distanču slēpošanā

Sestdien, 2.februārī plkst.12.00 slēpošanas trasē Valkas pagasta teritorijā, netālu no ģenerāļa Pētera Radziņa dzimtajām mājām un piemiņas akmens sāksies Valkas novada sacensības distanču slēpošanā (4–cīņas ieskaitei). Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā būs no plkst.11.00 starta vietā.

 

Sacensību programmā – distanču slēpošana brīvā stilā. Ar sacensību nolikumu var iepazīties www.valka.lv sadaļā „sports” – „rezultāti un nolikumi”. Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Sacensības notiks, ja gaisa temperatūra nebūs zemāka par -15 grādiem.

 

Par sacensību dalībnieku var būt ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Viens dalībnieks var piedalīties vienā, savam vecumam atbilstošā grupā. Dalības maksa Ls 1,- (skolēniem), Ls 2,- (pieaugušajiem). Valkas novada iedzīvotājiem dalība sacensībās – bez maksas. Uzvarētājus katrā grupā apbalvos ar diplomiem un balvām.

 

Aicinām aktīvās atpūtas cienītājus un citus interesentus izmantot šo iespēju un doties baudīt skaisto dabu un ziemas priekus!

 

Papildus informācija

Valkas novada domes sporta speciāliste Nadežda Blūma, 29164340

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.