26.07.2017
Valkas novada veterāni gūst panākumus Rēzeknē

Sestdien, 22. jūlijā, Rēzeknē notika III Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem.

Šīs sacensības norisinājās tikai ar nedēļas intervālu pēc Latvijas Sporta veterānu – senioru 54. sporta spēļu finālsacensībām, kurās veterāni jau tad uzrādīja ļoti labus rezultātus un īsais atpūtas periods nav bijis šķērslis iegūt lieliskus rezultātus atkārtoti.

Valkas novadu pārstāvēja trīs vieglatlēti.

Ēriks Jukāms V60 grupā izcīnīja 3.vietu 5km soļošanā, Aldis Dainis V60 grupā izcīnīja 1.vietu 1500m skrējienā un Andris Dainis V65 grupā izcīnīja 1.vietu 5000m skrējienā un 2. vietu 1500m skrējienā.

Šīs bija pēdējās pārbaudes sacensības pirms Eiropas Čempionāta vieglatlētikā veterāniem (EMA European Championship) Dānijā, kuras norisināsies no 27. jūlija līdz 6. augustam.

Dalībnieku sastāvā būs 57 latvieši, no kuriem Valkas novadu pārstāvēs un savus spēkus pārbaudīs Anta Mincāne (soļošana).