18.07.2018
Valkas pagasta 17.sporta spēlēs kā uzvarētāji atgriežas komanda “Bombītāji”

“Lugažu muižas” parkā 14.jūlijā 17.reizi notika Valkas pagasta sporta spēles. Dalībai sacensībās bija pieteikušās 10 komandas, kas ir par divām vairāk, kā pagājušajā gadā.

 

Sacensību formula palika nemainīga arī šogad, kā jau ierasts, visas dienas garumā noritēja sacensības 9 sporta veidos, kuri bija sadalīti “mazajos” un “lielajos” sportos. Komandas vispirms izspēlēja ”mazos” sportus. No pagājušā gada bija atstātas sacensības lēkšanā tālumā un laivošana, kas visiem pērn ļoti patika, pārējie sporta veidi bija jauni, vai labi aizmirsti vecie.

 

Šī gada uzvarētāji, komanda “Bombītāji” triumfēja četros no deviņiem sporta veidiem, viņi bija labākie “Bundžu biatlonā”, kur, katram dalībniekam veicot distanci, bija ar tenisa bumbiņu jānosit krāsu bundžiņas, ja tas neizdevās, tad jāveic soda apļi. Arī tāllēkšana no vietas viņiem padevās vislabāk, tāpat kā basketbola metieni, kur katrs dalībnieks 45 sekunžu laikā centās iemest pēc iespējas vairāk bumbu grozā. No “lielajiem” sportiem, kas bija tautas bumba, stafete un virves vilkšana “Bombītāji” uzvarēja tautas bumbā, finālā pārspējot komandu “Daži Dadži” . Komanda “Bombītāji”, kuras sastāvā bija Edgars Zalužinskis, Raivis Kauliņš, Arnis Ozoliņš, Andreja Maļukovs, Simona Mamatkulova, Rēzija Vabale, Elza Jaunslaviete un Liene Kāposta ļoti labus rezultātus uzrādīja arī pārējos sporta veidos, kopvērtējumā iegūstot vietu summu 13. Pagājušā gada uzvarētāji, komanda ar nosaukumu “4x4 dalīts uz 2”( Ainārs Zandersons, Harijs Kruška, Artūrs Pētersons, Jānis Jermacāns, Vita Zandersone, Dana Zandersone, Anda Lūsīte, Olita Zandersone), šogad otrie, pateicoties uzvarai stafetē, jo tieši tāda pati vietu summa - 26 bija arī komandai “Fātera dzīve”( Marta Empele, Ance Andrējeva Empele, Ieva Kalniņa, Kristīne Krastiņa, Raivis Kalniņš, Oļegs Ganzins, Jānis Kalniņš, Ilmārs Andrējevs Empelis), kuri šogad trešie. Abas komandas katra ieguva pa divām pirmajām vietām atsevišķos sporta veidos, “4x4 dalīts uz 2”, kā jau minēju stafetē un arī laivošanas sacensībās, savukārt “Fātera dzīve” bija precīzākie futbola sitienos un vistālāk prata aizmest riepu.

 

Un atkal ir jāraksta, ka ir lietas, kas nemainās, un Valkas pagasta sporta spēlēs, tā ir “virves vilkšana” un tās favorīti, tie paši “Vecie buki”, kas arī šogad bija stiprākie un startēja tādā pat sastāvā kā pagājušajā gadā (Inga Kārkliņa, Ligita Gailīte, Inta Skrastiņa, Līga Orleana,  Egils Zandersons, Jānis Orleans, Juris Mencis, Aleksandrs Primaks) un neviens viņus nepārspēja virves vilkšanā , jācer , ka arī nākamajos gados viņi šo pozīciju bez nopietnas cīņas negrasās atdot.

 

Patīkami, ka bez komandām, kas katru gadu līdzīgos sastāvos piedalās pagasta sporta spēlēs, šogad savu dalību pieteica 3 jaunas komandas, no kurām komanda “Sinots” (tās pamatsastāvu veidoja Stahovsku ģimene), uzrādīja ļoti labus rezultātus un ierindojās kopvērtējuma piektajā vietā.

 

Kā vienmēr, paldies, visiem, kas ņēma aktīvu līdzdalību sporta spēļu organizēšanā un novadīšanā, visiem tiesnešiem, kuri pārstāvēja pagasta pārvaldi un brīvprātīgajiem palīgiem, fotogrāfam Guntaram Āboliņam, kurš iemūžināja sacensības un to pozitīvo gaisotni. Paldies arī z/s “Kalnpierbes” saimei par gardajām desiņām sacensību dalībniekiem.

 

Milzīgs paldies, sacensību dalībniekiem, tiekamies citos sporta pasākumos, un nākamajās Valkas pagasta sporta spēlēs!

 

 

Atis Empelis, Valkas pagasta sporta organizators.

Valkas pagasta 17.sporta spēles (G.Āboliņš)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.