02.10.2020
Valkas seniori mērojas spēkiem rudens krosā Jēkabpilī

Sestdien, 26. septembrī, Jēkabpils Mežaparkā norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 57. sporta spēļu finālsacensības rudens krosā. Gleznainajās Mežaparka trasēs spēkiem mērojās 113 sportisti no 12 pašvaldībām, starp kuriem arī Valkas novada sportisti.

 

Ar izciliem panākumiem sacensībās startēja valcēnietis Andris Dainis, savā grupā ieņemot godpilno pirmo vietu. Uz pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Iveta Karole, bet divas bronzas medaļas savās grupās Valkas novada senioru komandas pārstāvjiem Zitai Sproģei un Aldim Dainim. Pavisam nedaudz, lai iekļūtu labāko trijniekā, pietrūka mūsu skrējējiem Egitai Stahovskai un Normundam Aumeisteram – viņiem savās grupās 4. vieta. 

 

Valkas veterānu komandas pārstāvis Andris Dainis stāsta, ka ir būtiski piedalīties visās LSVS organizētajās sacensībās, jo gada beigās tiks izvērtēts, cik aktīvi seniori no katra novada bijuši. Par Jēkabpilī notiekošo rudens krosu viņš saka, ka tas jau kļuvis tradicionāls, Meža­parka trases sagatavotas ļoti kvalitatīvi un ir ainaviskas – atrodas pie Radžu ūdenskrātuves. Visa gada garumā LSVS sacensības organizē dažādos sporta veidos – vieglatlētikā, komandu sportā, šahā utt. – ar mērķi uzturēt sporta veterānu saikni ar iemīļoto sporta veidu un veicināt sporta attīstību Latvijā, popularizējot veselīgu dzīvesveidu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele

www.ziemellatvija.lv

 

Foto: No personīgā arhīva

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.