14.05.2018
Valkas - Valgas Uzņēmēji tiekas sporta dienā Valgā

12.maijā Valgas pilsētas sporta hallē un tās apkārtnē norisinājās Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta diena 2018. Pasākumā piedalījās un dažādās sporta aktivitātēs komandu spēlēs sacentās Valkas un Valgas uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, Latvijas un Igaunijas Nodarbinātības Valsts aģentūru un Valkas un Valgas pašvaldību pārstāvji.

Sporta spēles atklājot, uzrunas teica Valgas pašvaldības mērs Margus Lepiks un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Valgas pašvaldības projekta koordinatore Trīna Ro sniedza informāciju par projekta aktivitātēm.

Visās komandās bija dalībnieki gan no Latvijas, gan Igaunijas, bet runājot dzimtajās valodās un izmantojot svešvalodu zināšanas, ar komunikāciju problēmas nebija un spēles norisinājās ļoti draudzīgā atmosfērā. Kopā bija 4 komandu sacensības: orientēšanās vai 10 punktu atrašana, stafete ar trīs smaguma bumbām, “Vācu studentu spēle” un lidojošo šķīvīšu iemešana tam speciāli domātā grozā (šī spēle pēdējā laikā ir kļuvusi ļoti populāra Igaunijas pusē). Visas aktivitātes bija gan sportiskas, bet, protams, kā allaž, bija vajadzīga arī veiksme.

 

Uzņēmēju sporta diena tika līdzfinansēta no INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“, projekta nr. EstLat-40.

Paldies visiem par dalību un uz tikšanos nākošajā Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta dienā 2018.gada rudenī Valkā!

 

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Smane

Attīstības un plānošanas

nodaļas vadītāja

 

Foto: Gunta Smane

Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta diena 2018
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.