20.01.2022
Vienojas par futbola laukuma seguma nomaiņu

Trešdien, 19. janvārī, Valkas novada pašvaldībā viesojās Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko un LFF pirmais viceprezidents Sergejs Kovaļovs, lai pārrunātu futbola infrastruktūru un attīstību Valkā. Sarunās piedalījās arī abu Valkas futbolu klubu pārstāvji Raivis Graņics un Valērijs Kriviņš.

 

“Jautājumu loks bija plašs - tika pārrunāts gan par bērnu futbola, gan par LFF 3. līgas attīstību, bet diskusijas galvenā tēma bija par futbola infrastruktūras uzlabošanu pilsētā. Šī jautājuma risināšanā jau sperti pirmie soļi, jo esam pasūtījuši laukuma pārbūves projekta izstrādi,” komentē Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis

 

“Šī nebija pirmā saruna par to, kā Valkas novada pašvaldība kopā ar futbola federāciju varētu to īstenot. Sarunā vienojāmies, ka 2023. gada pavasarī pašvaldība pārbūves stadiona futbola laukuma seguma pamatni, un LFF par saviem līdzekļiem piešķirs jaunu, mūsdienīgu laukuma segumu, un nodrošinās tā uzklāšanu.”

 

Diskusijās tika pārrunāts arī jautājums par stadiona laukuma apgaismojuma uzlabošanu. Ir iecere, ka tas varētu tikt nodrošināts ar trīspusēju finansējumu – Valkas novada pašvaldības, LFF un valsts Vides un reģionālās attīstības ministrijas personā.

 

 

Foto ir ilustratīva nozīme. Autors: Roberts Johansons.

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.