11.10.2022
Vijciemieši gūst panākumus Valmieras hokeja čempionātā

Sestdien, 8.oktobrī, Valmieras hokeja čempionātā norisinājās spēle starp HK Vijciems un SK Pārgauja.

Spēle iesākās ar ātriem savstarpējiem uzbrukumiem, bet vārtsargu lieliskais sniegums neļāva nevienai no komadām tikt pie panākuma. 1.trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 0:0.
Otrajā trešdaļā spēles 24. minūtē intrigu pārtrauca jaunais censonis no Ukrainas - Ņikita Raboshapka, kurš pēc Jura Kaktiņa piespēles panāca 1:0 HK Vijciems labā. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās otrā trešdaļa.

Pēdējā trešdaļā spēle turpinājās ierastajā gaitā līdz 43. minūtei, kad lielisks solo gājiens padevās Ņikitam, un uz tablo rezultāts bija jau 2:0! Patīkamu pārsteigumu līdzjutējiem sagādāja Artis Ozoliņš, iemetot ripu pretinieku vārtos spēles pēdējā sekundē! Gala rezultātā 3:0.

Pēc spēles jāatzīst, ka šī bija vairāk vārtsargu spēle. Izcils Vijciema komandas vārtos bija Ralfs Bērziņš, atvairot visus 13 pretinieku metienus. Ļoti labu sniegumu rādīja arī pretinieku komandas vārtsargs Markus Žukovskis, atvairot 35 no 38 metieniem.

Vijciemas komadai šajā spēlē pievienojies vērtīgs, jauns spēlētājs aizsarga pozīcijā Aivars Gaisiņš, kurš priecēja HK Vijciems līdzjutējus un komandas spēlētājus ar labu sniegumu.

Tiekamies Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē!