17.04.2019
Vijciemieši nebeidz pārsteigt Vidzemes atklātājā čempionāta hokejā

2019.gada 16.aprīlī norisinājās Vidzemes atklātā čempionāta hokejā otrā finālspēle. Ar fantastisku fanu atbalstu hokeja komanda "Vijciems" ar rezultātu 4:2 pārspēja meistarīgo un spēcīgo Valmieras komandu "Woltec".


Spēles sākumā laukumā dominēja HK "Vijciems", kas atspoguļojās arī rezultātā. Spēles 5.minūtē rezultātu atklāja Raivo Krastiņš, bet nedaudz vēlāk jau panākot 2:0 izcēlās Armands Valtiņš. Tas ne pavisam nederēja HK"Woltec", kas pamanījās gūt vārtus 11.minūtē un spēles 22.minūtē izlīdzināt rezultātu 2:2. HK "Vijciems" spēlētājiem un faniem tas nebija pa prātam! Spēles 27.minūtē pēc veiksmīgas Māra Šaicāna piespēles, vārtus guva Klāvs Bošs, bet jau 36.minūtē pārsvaru dubultoja Vladislavs Ņikiforovs. Visi "Woltec" centieni gūt virsroku palika nerealizēti.


Vijciemiešiem jāsaka īpašs paldies vārtu vīram Ralfam Bērziņam, kurš atvairīja 22 no 24 pretinieka metieniem. Lepojamies! Sacensībā par 1.vietu līdz 2 uzvarām, "Vijciems" panāca neizšķirtu 1:1. (Pirmajā savstarpējā spēlē, "Vijciems" piekāpās HK "Woltec" ar rezultātu 2:3)


Vijciema komandas labā vārtus guva:

Kārķēnietis - Raivo Krastiņš

Valcēnietis - Armands Valtiņš

Vijciemietis - Klāvs Bošs

Valmierietis - Vladislavs Ņikiforovs


Tas apliecina, ka tā ir ne tikai Vijciema, bet visa Valkas novada komanda. Īpašs paldies ilgstošajam HK "Vijciems" trenerim un atbalstītājam Jurim Kalniņam! Vijciema komandas labākā spēlētāja gods Klāvam Bošam.

 

Tik pat svarīgi, kā spēle laukumā, ir svarīgs fanu atbalsts. Aicinām uz noslēdzošo spēli ierasties pēc iespējas vairāk fanus, lai atbalstītu fantastisko HK "Vijciems" sniegumu. Nākamās spēles laiks vēl nav noteikts. Par to informēsim vēlāk. Par nākamo spēli var uzzināt arī www.vochokejs.lv.

 

Tiekamies!

 

Foto: No http://www.vochokejs.lv/ arhīviem

 

Informāciju sagatavoja:

Valdis Šaicāns

Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.