21.02.2020
Vijciemieši spēlēs Vidzemes atklātā čempionāta hokejā finālā

Ceturtdien, 20.februārī aizraujošu maču Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā 1. līgā aizvadīja HK "Vijciems" un HK "Ledus Vilki".

Jau no spēles pašām pirmajām sekundēm varēja pārliecināties, ka nevienai komandai joki nav prātā. Komandas vairākkārtīgi apmainījās ar vārtu gūšanas iespējām, tomēr vārtsargi bija savu uzdevumu augstumos. Vijciemiešu līdzjutēji uzgavilēja spēlētājiem spēles vienpadsmitajā minūtē, kad pēs skaistas Laura Danča piespēles vārtus guva Ingars Čakārnis panākot 1:0! Tā arī noslēdzās 1.trešdaļa.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Ledus Vilkiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Tomēr jau pēc nepilnas minūtes līdzjutēji uzgavilēja vēlreiz, kad pēc lieliskas Arta Ozoliņa piespēles, savus otros vārtus spēlē guva Ingars Čakārnis, panākot 2:1. Pēdējā trešdaļā spēle kļuva jūtami nervozāka un "Ledus Vilku" uzbrukumi kļuva arvien asāki. Pie soda metiena tika vijciemietis Ingars Čakārnis, tomēr "Vilku" vārtsargu pārspēt neizdevās. Spēles pēdējā minūte izvērtās īpaši satraucoša, kad vijciemieši nopelnīja noraidījumu un nācās spēlēt četratā pret sešiem "Vilku" hokejistiem. Tiekot pie ripas, Kristians Kalniņš to raidīja pāri visam laukumam tukšos pretinieku vārtos. 3:1!

Apsveicam HK "Vijciems" spēlētājus ar panākumu! Īpašs paldies Ingaram Čakārnim, kura devums uzvaras kaldināšanā šoreiz bija izcils! Jāatzīmē, ka Ingars Vijciema komandā spēlē jau no pirmās sezonas. Vēl īpašs paldies Dāvim Grīnvaldam, kurš tika galā ar 22 pretinieku metieniem!

Pirmajā izslēgšanas spēlē, kura norisinājās 13.februāra vakarā, vijciemieši guva panākumu ar rezultātu 3:2. Sērijā līdz divām uzvarām HK "Vijciems" izcīna 2:0 un tagad jāgatavojas finālam.Jau otro gadu pēc kārtas HK Vijciems finālā spēlēs pret HK "Woltec". Pirmā spēle notiks 5.martā plkst. 20.00 Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē.

Aicinām visus līdzjutējus un atbalstītājus noskatīties patiesi aizraujošu spēli!