31.10.2022
Vijciemiešiem panākums pēcspēles metienu sērijā!

Aizvadītajā svētdienā, 30. oktobrī, Valmieras hokeja čempionāta regulārajā spēlē nūjas krustoja HK Vijciems un HK Skorpions no Smiltenes. Jāatzīmē, ka katru reizi šo komandu sāncensība ir principiāla un aizraujoša, kas atbilda arī šīs spēles gaitai.

Kaut arī spēles 47. sekundē pie panākuma HK Vijciems labā tika Lauris Dancis, tas nebūt neliecināja par turpmāko spēles gaitu un iznākumu. Pirmajā trešdaļā uz tablo rezultāts nemainījās, kaut arī vārtu gūšanas momentu bija daudz.

Otrajā trešdaļā HK Skorpions nopelnīja virkni noraidījumu pēc kārtas, bet vijciemiešu pūliņi gūt vārtus palika bez rezultāta. Toties pie panākuma tika Skorpions, kad spēles 23. minūtē lielisks metiens padevās Jānim Liepiņam. Rezultātā 1:1.

Pēdējā trešdaļa šajā spēlē bija gana aizraujoša. Trešdaļas otrajā minūtē vijciemiešus otrreiz vadībā izvirzīja Klāvs Bošs, panākot 2:1. Tālākā spēles gaitā notiekumu pārkāpumi bira kā no pārpilnības raga, abām komandām kopumā nopelnot 16 noraidījuma minūtes. Abas komandas apmainījās gan ar uzbrukumiem, gan savstarpējiem asumiem. Kad līdz spēles beigām palika mazāk kā pusminūte, spēlējot mazākumā, rupjas vijciemiešu kļūdas izmantoja Egils Bukšs izraujot neizšķirtu 2:2.

Pēcspēles metienos pārāki izrādījās HK Vijciems hokejisti. Savas iespējas realizēja Klāvs Bošs un Lauris Dancis, bet HK Skorpions iespēju realizēja Kārlis Latiks.

HK Vijciems vārtsargs Ralfs Bērziņš atvairīja 15 no 17 pretinieku metieniem, kur HK Skorpions vārtsargam Gintam Suksim izdevās atvairīt 28 no 30 mēģinājumiem gūt vārtus.

Tiekamies Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē!