18.07.2022
Vijciemietim Gatim Ģērmanim dubultais goda pjedestāls Folkreisa vasaras kausā

Svētdien, 17. jūlijā, Jēkabpilī Pilskalnu autotrasē norisinājās Latvijas Automobiļu Federācijas (LAF) Folkreisa vasaras kausa 4.posms. Šajā posmā piedalījās komanda "Ziemeļlatvija" ar pilotiem Gati Ģermani un Edgaru Trallu. Kopā sacesībās bija reģistrējušies 65 dalībnieki.


Pirmais kvalifikācijas brauciens labāk padevās Edgaram, kuram savā braucienā 1. vieta, Gatim savā ceturtā. Otrajā kvalifikācijā Gatim jau labāks rezultāts - 3. vieta, Edgaram 2. vieta. 3. kvalifikācijā Gatis parādīja raksturu, un kupla fanu pulka iedvesmots, finišā iebrauca pirmais. Edgars trešais savā braucienā.


Izcīnot uzvaru 4. kvalifikācijā, Gatis ierindojās 4.vietā starp visiem dalībniekiem, kas arī nodrošināja vietu finālā. Edgaram nācās piedalīties vienā no pusfināla braucieniem, kurā sīvā cīņā tika izcīnīta 3. vieta un vieta arī finālbraucienā.


Finālbrauciens pakutināja nervus ne tikai braucējiem, bet arī skatītājiem. Pēc otrā apļa, saskrienoties vairākām automašīnām, tika nosprostota trase un brauciens atcelts. Startējot otreiz, Gatis pēc starta līkuma ieņēma 6. pozīciju. Savu fanu atbalstīts, Gatis nolēma nepadioties, kāpinot tempu un apdzenot savus konkurentus. Panākums neizpalika un finālā Gatis Ģermanis uz pjedestāla 2. vietā! Edgaram tehnika, diemžēl, neļāva finālbraucienu nobraukt līdz galam.


Uz pjedestāla Gatim nācās kāpt arī komandu vērtējumā, kur komandai "Ziemeļlatvijai" pelnīta 1.vieta.


Paldies visiem, kuri atbalstīja mūsu sportistus, un ar savu klātbūtni palīdzēja sasniegt uzvaru!

 

Foto: Linda Keiša

 

Informāciju sagatavoja:

Valdis Šaicāns,

Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.