06.04.2021
Virtuālajās sacensībās “Lieldienu e-zaķa skrējiens” piedalījušies 79 dalībnieki

Virtuālajā Lieldienu zaķa skrējienā kopumā startēja 79 dalībnieki. Lieldienu zaķa skrējiens vienmēr ir bijis ļoti plašai publikai iemīļots pasākums, tāpēc nav pārsteigums, ka arī Lieldienu e-zaķa skrējienā piedalījušies gana daudz dalībnieku.

 

Apkopojot rezultātus noskaidroti ātrākie skrējēji un skrējējas: Zita Sproģe, Unda Ozoliņa, Kristīne Kurmejeva, Sarmīte Kurmejeva, Annika Anta Stepiņa un Evelīna Ruņģe. Vīriešu konkurencē ātrākie skrējēji: Reinis Feldmanis, Sandis Freibergs, Arnis Ozoliņš, Mihails Deļatinčuks, Alekss Gustsons un Krists Sakniņš.

 

Visvairāk kilometrus sieviešu konkurencē pieveica Sarmīte Ježaka, Kitija Bergholde un Ivita Aumeistere, bet vīru konkurencē – Aigars Feldmanis, Normunds Aumeisters un Arnis Ozoliņš.

 

Kuplākās mājsaimniecības balvu saņem Ilvars Rullis ar ģimeni!

 

Šīgada izlozes veiksminieki, kas savā īpašumā iegūs Lieldienu e-zaķa skrējiena krekliņu:

Nikola Aumeistere, Aija Rulle, Laila Juškeviča, Jolanta Oļeiņika, Kristīne Tīna Bodniece, Aija Tolmane, Evelīna Ziemiņa, Šarlote Skujiņa, Raitis Jākobsons, Pēteris Cābulis un Henrijs Jēkabs Rullis.

 

Ātrākie, izturīgākie un arī izlozē uzvarējušie dalībnieki balvas varēs saņemt Valkā, Semināra ielā 9, 15. aprīlī no plkst. 9:00 – 15:30. Zvanīt izmantojot durvju zvanu!
Ja gadījumā norādītajā laikā nav iespējams saņemt balvu saskaņojiet tās saņemšanu citā laikā (raivis.granics@valka.lv vai 26306929).

 

Ar pilnajiem skrējiena rezultātiem var iepazīties sadaļā “Rezultāti un nolikumi”. Ja publicētajos rezultātos esat pamanījuši kļūdu lūgums zvanīt 26306929 vai rakstīt e-pastu sports@valka.lv

 

REZULTĀTI (siev.)

REZULTĀTI (vīr.)

 

Informāciju sagatavoja:
Raivis Graņics,
Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.