27.03.2015
VK Valka iekļūst 1.līgas 1/2 finālā

Svētdien, 22.martā, VK Valka aizvadīja 1. līgas izšķirošo 1/4 fināla spēli ar komandu no Rēzeknes novada, kur valcēnieši ar pārliecinošu sniegumu 3:0 pārspēja pretiniekus. Trešais sets izvērtās nervus kutinošs, jo spēle beidzās ar rezultātu 34:32 mājinieku labā. Visiem bija skaidrs, ka trešais sets nebūs tik viegls kā iepriekšējie divi, kur VK VALKA pārliecinoši dominēja (1.sets 25:17; 2.sets 25:18). Rēzeknieši ar dažādām maiņām centās salauzt valcēniešu spēli, bet viņiem tas neizdevās, jo mājinieki neatslāba un trešo seta galotni nospēlēja pārliecinoši.  Ar šīs spēles uzvaru VK VALKA nodrošināja vietu 1. līgas 1/2 finālā, kur tiksies ar Madonas komandu.

Pirmā spēle izbraukumā 28.martā plkst 15:00 Madonas sporta kompleksā, bet 2. spēle Valkā 29.martā Valkas ģimnāzijas sporta hallē plkst. 18:00. Aicinām arī šajā duelī līdzjutējus nākt un  atbalstīt savējos, jo atbalsts ir ļoti svarīgs spēlētājiem.

Liels jo liels paldies līdzjutējiem, kas bija atnākuši izšķirošajā spēle pret Rēzekni, atbalsts bija jūtams pie katra punkta izspēles.