01.12.2014
VK Valka ierinodojas 2.vietā

29.novembrī Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika 1.volejbola  līgas spēle starp VK VALKA un komandu OZOLNIEKI. Spēle bija ļoti smaga, jo pirmos divus setus spēle ritēja punkts punktā, kur pirmā seta iznākumu izšķīra tiesneša darbības un VK VALKA spēlētāju nelielās neveiksmes un nepārliecība uzbrukumā. Otrais sets ritēja atkal vienādā līmenī, kur komandas cīnījās punkts punktā, bet beigās labāki bija pretinieki un rezultāts pa setiem jau 2:0. Trešais sets mājiniekiem bija grūts, jo pretinieki nemitīgi spēlēja bez kļūdām un jau spēja salauzt mājiniekus. OZOLNIEKI uzvarēja pārliecinoši 3. setu. Un gala rezultātā spēle mājiniekiem zaudēta ar 0:3 / Labākie spēlētāji VK VALKA - G.Švecs; VK OZOLNIEKI - G.Balodis 2x )

30.novembrī VK VALKA spēlēja pret komandu VK MADONA. VK VALKA pēc iepriekšējās dienas zaudējuma nenokāra galvas un turpināja cīnīties tālāk, rādot labu sniegumu spēlē pret MADONU, kur uzvarēja ar rezultātu 3:0 (spēle sākās ar ļoti lielu mājinieku pārsvaru pirmajā setā, kuru mājinieki arī pārliecinoši uzvarēja. Otrs sets sākās līdzīgi, līdz brīdim, kad pretinieki sāka spēlēt nedaudz veiksmīgāk un sāka jau pārņemt līdera grožus savās rokās tādā veidā izvcirzoties vadībā, bet tas VK VALKA komandu nesalauza, jo komanda saņēmās un seta galotnē panāca pretiniekus un beigās uzvarēja arī otro setu. Trešais sets ritēja nu jau punkts punktā, kur neviena komanda nevēlējās padoties. Mājinieki, koncetrējoties tikai un vienīgi uz uzvaru, nevēlējās šo setu atdot prretiniekiem, bet neskatoties uz mājinieku sparu pretinieki, prata nedaudz izvirzīties vadībā. Neskatoties uz MADONA labo spēli, mājinieki seta galotni nospēlēja ļoti pārliecinoši un, agresīvi uzvarot arī to,  beigu beigās uzvarot spēli ar 3:0 / Labākie spēlētāji VK VALKA - E.Rācenis; G.Švecs; MADONA - N.Pulkstenis )

Aizvadot šīs divas mājas spēles VK VALKA nopelnīja 3 punktus ierindojoties Volejbola 1. Līgas tabulā 2. vietā sev priekšā atstājot spēcīgo komandu OZOLNIEKI.

Komanda protams saka lielu paldies līdzjutējiem, kas bija kopā ar mums šajās spēlēs un atbalstīja!!!!