30.03.2015
VK "Valka" turpina izcīnīt uzvaras

28.martā VK Valka aizvadīja izbraukuma spēli Madonā. Neskatoties uz to, ka VK VALKA  1. spēlē piekāpās mājiniekiem ar 0:3, tas nespēja salauzt valcēniešus, kā rezultātā VK VALKA ar līdzjutēju palīdzību svētdien, 29.martā, kad notika mājas spēle, pārspēja  komandu MADONA ar 3:1 (25:17; 20:25; 25:17; 25:21).

VK VALKA statistika: (G.Švecs - 19; K.Bērziņš - 15; T.Dandens - 14; A.Dandens - 13; E.Rācenis - 9; M.Ševtšenko - 5)

Spēles pirmo setu valcēnieši aizvadīja ar pārliecinošu pārsvaru, ko ieguva jau spēles sākumā. 2. sets izvērtās nedaudz negaidīts, jo pretinieki nospēlēja labāk blokā, kas lika mājiniekiem sākt nervozēt. Rezultātā Madonas komanda otro setu uzvarēja. VK VALKA pārtraukuma laikā sapurinājās un līdzjutēju iedvesmoti 3. setu aizvadīja pārliecinoši, kārtējo reizi iegūstot pārsvaru jau spēles sākumā, ko izdevās arī noturēt līdz seta beigām. 4. sets bija svarīgs, jo līdz šim parasti VK VALKA uzvarēja ar 3:0 vai 3:2, kas lika arī aizdomāties pašiem spēlētājiem, jo tā pieminētais lāsts (uzvaras 3:2) vienmēr lika nervozēt gan pašiem spēlētājiem, gan līdzjutējiem. Neņemot vērā visas sezonas gaitu, valcēnieši spēja sakoncentrēties un aizvadīt 4. setu veiksmīgi, kas rezultātā tika noslēgts ar 4 punktu pārsvaru!!

Liels paldies jāsaka mūsu LĪDZJUTĒJIEM, kuri ik punktu bija kopā ar mums, un ar savu aktivitāti katrā izspēlē un minūtes pārtraukumā, Madonas komandai lika nervozēt.

Visus gaidām nākamajās brīvdienās - 4.aprīlī Valkas ģimnāzijas sporta hallē plkst. 13:00, kur VK VALKA aizvadīs 1/2 fināla izšķirošo spēli!!!