12.04.2017
Volejbola klubs "Valka" cīnīsies par Nacionālās līgas 2.divīzijas bronzu

Volejbola klubs "Valka" 8.aprīlī aizvadījis otro pusfināla spēli Nacionālās līgas 2.divīzijā un izbraukuma spēlē pret Daugavpils "SK Lokomotīve" komandu piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu setos 1:3 (21:25; 25:21; 20:25; 12:25).

Atgādinam, ka pirmajā komandu savstarpējā pusfināla spēlā, kas 2.aprīlī norisinājās Valkas BJSS sporta zālē VK "Valka" sīvā cīņā piekāpās Daugavpils "SK Lokomotīve" komandai ar rezultātu setos 2:3 (25:20; 14:25; 25:27; 25:20; 15:17).

Divu spēļu summā piedzīvoti divi zaudējumi, kā rezultātā komanda zaudē iespēju cīnīties par 2016./2017.gada Nacionālās līgas 2.divīzijas čempionu titulu, bet cīnīsies par līgas bronzas medaļām.

Pirmā spēle par 3.vietu norisināsies 17.aprīlī plkst.13:00 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē. Pretinieku komanda vēl nav zināma, bet to uzzināsim pēc 15.aprīļa spēles starp Jēkabpils Junioru un Rēzeknes novads komandām, kur zaudētāji stāsies pretī VK "Valka". Komanda, kura pirmā savstarpējās spēlēs izcīnīs 2 uzvaras, iegūs 3.vietu.

Atgādinam, ka 2014./2015. un 2015./2016.gada sezonās, Volejbola klubs "Valka" Nacionālās līgas 2.divīzijas kopvērtējumā divus gadus pēc kārtas izcīnija 2.vietu.