01.02.2017
Biznesa inkubatori – iespēja attīstīt savu biznesa ideju

Pirmais ideju uzsaukums jaunizveidotajā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā ir jau aiz muguras, jo pirmā uzņemšanas komisijas sēde notika š.g. 27.janvārī, un tajā tika izskatīti 12 pieteikumi inkubācijai, kā arī vērtētas 14 idejas pirmsinkubācijas pakalpojumu saņemšanai.

 

Valkas pašvaldība kopš pagājušā gada decembra, kad Latvijā atsāka darboties biznesa inkubatori, ir aktīvi sekojusi līdzi procesiem, sniedzot informatīvo atbalstu Valmieras Biznesa inkubatora komandai, kā arī cītīgi sekojot līdzi ideju autoru aktivitātei no Valkas novada. Šoreiz gan jāatzīst, ka acīmredzot vēl neesam gana iešūpojušies, jo Valmierā janvāra uzņemšanas komisijā uz pirmsinkubācijas pakalpojumiem ir pieteicies tikai viens mūsu novada pārstāvis. Uzreiz gan jāsaka, ka arī no citām Valmieras biznesa inkubatora darbības teritorijas pašvaldībām aktivitāte varēja būt lielāka.

 

Taču, viss vēl priekšā. Kā informē Valmieras Biznesa inkubatora vadītājs Jānis Kļaviņš, uzņemšanas komisijas tiks organizētas katru ceturksni, tātad nākošā reize plānota aprīļa pirmajā nedēļā. Tāpēc tie, kurus interesē sadarbība ar biznesa inkubatoru Valmierā, aicinām sazināties ar tā vadītāju J.Kļaviņu pa tālr. 62401098. Interesenti var kontaktēties arī ar Valkas novada Investīciju piesaistes speciālistu Māri Ozolu (tālr. 26449919 vai e-pasts: maris[punkts]ozols[uz]valka[punkts]lv), lai iegūtu papildus informāciju par biznesa inkubatora sniegtajām iespējām. Svarīgi iegaumēt, ka Valmieras biznesa inkubatora darbības teritorija aptver arī Valkas novadu, tāpēc nebaidīsimies izmantot tās iespējas, kas mums pieejamas.

 

Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību Latvijas reģionos, nodrošinot fiziskām personām (biznesa ideju autoriem), kuri veic vai gatavojas veikt saimniecisko darbību, sīkiem (mikro), maziem un vidējiem komersantiem uzņēmējdarbībai nepieciešamās konsultācijas, apmācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu, vidi (telpas) un grantu līdzfinansējumu komersantu darbības izmaksām.

 

Detalizēta informācija par biznesa inkubatoriem LIAA mājaslapā www.liaa.gov.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Māris Ozols

Valkas novada domes

Investīciju piesaistes speciālists

Tālr. 26449919

E-pasts: maris[punkts]ozols[uz]valka[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.