01.02.2016
Aicina apgūt lauksaimniecības pamatzināšanu kursu

Valmieras konsultāciju birojs aicina uz mācībām profesionālās pilnveides izglītības programmā apgūt “Lauksaimniecības pamatzināšanu kursu”. Mācību laikā kursanti apgūs tēmas: uzņēmējdarbības metodes lauksaimniecībā, pamatzināšanas augkopībā un lopkopībā, augsnes apstrādē un augu aizsardzībā, kā arī pamatzināšanas grāmatvedībā un ražošanas plāna izstrādē.

 

Mācību ilgums 170 stundas. Lekciju nodarbības, praktiskās mācības un nobeiguma darba izstrādi vadīs LLKC speciālisti. Kursanti iegūs praktiskās zināšanas mūsu novadu labākajās saimniecībās, kā arī daudz laika veltīs patstāvīgajām darbam, izstrādājot savas saimniecības attīstības un preču ražošanas plānu. Kursu nobeigumā būs izstrādātā darba – Ražošanas plāna aizstāvēšana, saņemot apliecību par nepieciešamo zināšanu ieguvi lauksaimniecības jomā. Iegūtās zināšanas un apliecība paver iespējas piesaistīt saimniecību attīstībai ES projektu līdzfinansējumu.

 

Mācības notiks no 22. februāra līdz 28. aprīlim. Teorētiskās mācības norisināsies Mūrmuižas ielā 9, Valmiera,, ( 2.stāvs), praktiskās zināšanas - Vidzemes novadu saimniecībās.

 

Pieteikšanās mācībām līdz 17.02.2016. Daiga Siliņa t. 29188612, e-pasts daiga[punkts]silina[uz]llkc[punkts]lv

 

Daiga Siliņa SIA LLKC Valmieras un Valkas Lauku konsultāciju biroju vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.