09.10.2018
Autoserviss Ligumss aicina autobraucējus sagatavoties ziemai!

Šogad 19.-20.oktobrī Smiltenē un 26.-27.oktobrī Valkā notiks Autoservisa Ligumss Ziemas riepu festivāls.

 

Festivāla laikā visplašākais vieglo, apvidus, komercauto, agro riepu klāsts par labākajām cenām. Nepalaid garām iespēju iegādāties ziemas riepas, akumulatorus, eļļas, diskus un citas preces par akcijas cenām.

Riepu speciālisti ar prieku palīdzēs izvēlēties vajadzīgo preci un, nepieciešamības gadījumā, sniegs Jums konsultācijas un padomus.

 

Turklāt -  Ziemas riepu festivāla laikā bremžu pārbaude Jūsu automašīnai uz stenda- BEZMAKSAS!

 

 

„Autoserviss Ligumss” sadarbībā ar InCREDIT GROUP - piedāvā ērti un vienkārši noformēt kredītu jebkurai precei mūsu veikalā BEZ ikmēneša %*.

Pasākuma laikā sadarbībā ar Latvijā lielāko brokeru kompāniju “R&D Apdrošināšanas brokers” būs iespēja pieteikties uz individuālu konsultāciju par apdrošināšanas pakalpojumiem un to segumiem, kā arī iespēja piedalīties loterijā un laimēt atpūtu pārvietojamā pirtī! Kopā tiks izlozēti divi laimīgie, tāpēc palielini savas izredzes laimēt un piedalīsies izlozē gan Valkā, gan Smiltenē.

 

 

Festivāla norises vietas:

“Autoserviss Ligumss Valka”  -  Autoceļš Valka - Rīga A3 (pagrieziens uz dzelzceļa staciju „Lugaži”).

“Autoserviss Ligumss Smiltene” - Silva, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads.

Ja kādi jautājumi, priecāsimies atbildēt - tel.nr. 26616611 (Valka), 28383828 (Smiltene), vai e-pasts: info@ligumss.lv

 

 

*Piemērs: noformējot 300€ uz 10 mēnešiem, ikmēneša maksājums ir 33€, līguma kotrole 10% (30€), kopā atmaksai 330€. GPL 23.45%, aizņēmuma likme 0%. Atgādinām – aizņemies atbildīgi.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.