27.10.2020
Ērģemē ražotais sidrs iegūst Baltijas Sidra balvas Zelta medaļu

Klajā nākuši Baltijas Sidra balvas, jeb Baltic Cider Awards konkursa rezultāti, kurā Zelta medaļu ieguvis arī Ērģemē balstītā uzņēmuma SIA "Mūrbūdu sidra darītava" ražotais pussausais ābolu sidrs.

 

Mūrbūdu sidrs atzīts par vienu no trim Zelta medaļas ieguvējiem un kopvērtējuma punktu skaita ziņā ieguvis godpilno 2. vietu Baltijā.

 

"Baltic Cider Awards, jeb Baltijas Sidra balva, ir izveidots, lai apbalvotu Baltijā ražoto īsto sidru kvalitāti, kopā ar profesionāļiem un gardēžiem svinētu garšu dažādību, ko piedāvā vietējās sidra darītavas. Apbalvojuma mērķis ir izcelt vietējo sidru daudzveidību, garšas nianses un lomu gastronomijas kultūrā, kā arī veidot patērētāju izpratni par autentisku vietējo sidru atšķirībā no industriālo dzērienu klāsta," skaidro konkursa organizatori.

 

"Galvenais - visi šie sidri ir unikāli un dabīgi, darināti no mūsu Latvijas un Baltijas reģiona āboliem. Nē, šoreiz nav runa par limonādei līdzīgajiem vienveidīgajiem koncentrāta dzērieniem, kas aizņēmušies vārdu "sidrs", bet gan par lēni raudzētu kvalitatīvu sidru no mūsu vietējiem āboliem."

 

Jāpiemin, ka vēl četri Mūrbūdu sidra darītavas ražojumi nopelnījuši arī bronzas medaļas.

 

Ar visiem konkursā apbalvotajiem sidriem varat iepazīties "Žurnāls Santa" un "Žurnāls KLUBS" novembra izdevumos un tīmekļvietnē http://www.balticcider.com/results-2020/.

 

Foto: www.balticcider.com

 

Pēc www.balticcider.com sagatavotajiem materiāliem informāciju apkopoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.