29.03.2019
Esiet sveicinātas, Valkas novada uzņēmējas!

Turpinot jau otro iniciatīvas "LĪDERES KODS" sezonu, šī gada 24.  aprīlī plkst. 16:00 Valkas novadā viesosies biedrība "Līdere", kas apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

 

"LĪDERES KODS" mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

 

Lai to paveiktu, esam uzmeklējušas Valkas novada sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Uzklausīsim šo sieviešu stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru!

 

Kopā ar jums – Valkas novada uzņēmējām, brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes - uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

 

Nav būtiski, vai Jūsu uzņēmumā Jūs esat nodarbināta viena, vai Jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem – mēs ar prieku gaidīsim katru no Jums, jo tikai kopā mēs varam izveidot diskusiju un atrast mūsu kopīgās un atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso “LĪDERES KODU”, visā tā krāsu bagātībā.

 

“Līderes koda” divpadsmitā domnīca notiks Valkā. Šobrīd “LĪDERES KODĀ” noguldītas jau deviņu novadu un vienas valsts nozīmes pilsētas vērtības. Ir apkopotas 295 anketas, kurās minētas 255 dažādas vērtības.

 

Aicinām arī Jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas Līderes spēka kodu!

 

Tikšanās laiks: 24.04.2019. no plkst. 16:00 līdz 19:00

 

Vieta: Valkas pilsētas kultūras nama Lielā zāle, Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā

 

Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 12. aprīlim, zvanot uz tālruņa numuriem: 64707486, 29250086 (Inguna Medne) vai atsūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi: novads@valka.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Iniciatīvas "LĪDERES KODS" organizatori

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.