08.01.2019
SIA LLKC Valkas konsultāciju birojs aicina uz mācībām bioloģisko saimniecību īpašniekus

17. janvārī sāksim mācību programmu bioloģisko saimniecību īpašniekiem un speciālistiem - ”Uz tirgu vērsta bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana”.

 

Bioloģisko saimniecību īpašniekiem un iesācējiem būs iespēja apgūt teorētiskās zināšanas par augkopības produktu bioloģisko audzēšanu, kā arī bioloģisko metožu pielietošanu lopkopības nozarē (56 stundas).

 

Lekciju nodarbības vadīs LLKC augkopības, lopkopības, uzņēmējdarbības un ekonomikas speciālisti. Paralēli teorijas programmai paredzēti arī izbraukumi, kuros dalībnieki iegūs praktiskās zināšanas dažādos Latvijas novados. Apmeklēsim labākās bioloģiskajās saimniecības Kurzemē, Zemgalē un Ziemeļvidzemē.

 

Līdz ar to, mācību dalībnieki, kuri vēlēsies iegūt profesionālās pilnveides apliecību “Bioloģiskā lauksaimniecība”, sekmīgi pabeidzot 180 stundu mācības (56 stundas teorija un 124 stundas praktiskās nodarbības, pieredzes braucieni, patstāvīgais darbs) un nokārtojot pārbaudes darbu, saņems apliecību, kas apstiprinās iegūtās zināšanas bioloģiskās lauksaimniecības jomā. Apliecība “Bioloģiskā lauksaimniecība” tāpat kā “Lauksaimniecības pamatzināšanu kurss” ir apliecinājums par zināšanām lauksaimniecības jomā, tas nozīmē, ka uzņēmējiem, kuri plāno uzsākt darbu lauksaimniecībā, iegūtā apliecība būs noderīga dažādu ES finansējumu iegūšanai.

 

Mācības līdzfinansē ES LAP 2014.-2020. apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” un “Saimniecību un meža apmeklējumu nodrošināšana”

 

Mācības paredzētas no 17. janvāra līdz 5. aprīlim.

 

Teorētiskās mācības norisināsies Valkā, Rīgas ielā 12.A.

 

 

Pieteikšanās mācībām līdz 15.01.2019. pa telefonu 29445406, vai elektroniski valda.empele@llkc.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Valda Empele

SIA LLKC Valkas konsultāciju biroja

Uzņēmējdarbības konsultante

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.