10.03.2021
Tiešsaistes vebinārs – diskusija “Kā padarīt rūpniecības uzņēmuma energoefektivitāti pievilcīgāku”

Valsts pētījumu programmas projektu ietvaros uzsākam vebināru sēriju!

 

Kopumā septiņi vebināri norisināsies no 16.marta līdz 24.aprīlim ZOOM platformā. Vebināru norises laiki projektos ir atrodami ŠEIT. Piedaloties visā 7 vebināru sērijā, interesentiem būs iespēja saņemt RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASSI) sertifikātu.

 

Pirmais vebinārs notiks 16.martā plkst. 14:00 par energoefektivitāti rūpniecības uzņēmumos. “Energoefektivitāte pirmajā vietā” princips ir Eiropas Savienības Energoefektivitātes direktīvas stratēģiskā prioritāte, kas skar ikvienu iedzīvotāju, tautsaimniecības sektoru un enerģijas gala patērētāju. Kas tieši slēpjas aiz šī jēdziena un kā energoefektivitāte tiek vērtēta no uzņēmēju, zinātnieku un regulatoru skatu punktiem?

 

Vebinārā mēģināsim palūkoties uz dažādajām energoefektivitātes šķautnēm un spriedīsim, kāpēc “energoefektivitāte pirmajā vietā” ietver dažādu komponenšu kopumu, kā līmeņatzīmes var kalpot kā efektīvs instruments uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai un kādi ilgtspējas indikatori vēl būtu jāņem vērā ceļā uz klimatneitrālu ekonomiku. Nedaudz ieskicēsim nākotnes metodiku ES Zaļā kursa (Green Deal) kontekstā.

 

Lūdzam pieteikties līdz 15.03.2021., aizpildot REĢISTRĀCIJAS FORMU. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai ZOOM platformā (tiešsaistē).

 

Dalība seminārā ir bez maksas.

 

PROGRAMMA

 

Informāciju sagatavoja:

Rīgas Tehniskā universitāte
Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.