29.05.2018
Seminārs “Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?”

 

Šī gada 8.jūnijā no plkst.14:00-17:00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā norisināsies seminārs “Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?”.

Seminārā laikā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas pārstāve Andra Strautiņa pastāstīs, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, savukārt LR Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" vecākā eksperte Alite Grobiņa stāstīs par sociālā uzņēmuma tiesisko regulējumu un sociālā uzņēmuma statusa piešķiršanas procedūru. Vēl pasākumā būs iespējams uzzināt par finanšu institūcijas Altum sniegto finansiālo atbalstu sociālajā uzņēmējdarbībā, kā arī divus pieredzes stāstus no Cēsu Jaunās skolas un SIA Typical, kas ir saņēmis apbalvojumu kā Vidzemes veiksmes stāsts.

Pasākuma ietvaros tiek rīkotas konsultācijas ar ekspertiem par sociālo uzņēmējdarbību un tās attīstību. Uz jautājumiem atbildēs Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas un LIAA Valmieras biznesa inkubatora speciālisti, kā arī finanšu institūcijas Altum pārstāvji. Konsultācijām var pieteikties ikviens, kurš jau darbojas, vai tikai vēl plāno veidot uzņēmumu, vai vēlas mainīt tā statusu Sociālā uzņēmuma likuma izpratnē. Vietu skaits konsultācijām ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi līdz 6. jūnijam, aizpildot konsultācijas pieteikuma anketu šeit.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 7. jūnijam LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: www.facebook.com/LIAAValmiera/

 

PROGRAMMA

 

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Zvaigzne

Valmieras biznesa inkubatora

projektu vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija

Mob. tālr.:+371 26431140

E-pasts: laura[punkts]zvaigzne[uz]liaa[punkts]gov[punkts]lv

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.