13.05.2020
Uzņēmēji aicināti piedalīties praktiskā tiešsaistes pasākumā “Biznesa procesi un digitalizācija: e-komercija”

Vidzemes plānošanas reģions turpina digitalizācijas pasākumu ciklu un izsludina nākamo semināru “Biznesa procesi un digitalizācija: e-komercija”, kas notiks 19. maijā
plkst. 10:00-12:00
tiešsaistes platformā “Zoom”. Lai reģistrētos semināram, lūdzam aizpildīt anketu (pieejama šeit).

 

 

Šajā reizē dalībnieki atskatīsies uz paveikto ievadseminārā un piedalīsies praktiskā lekcijā par digitālo mārketinga stratēģijas izstrādi un iepazīsies ar konkrētiem rīkiem, kā pārdot savu produktu tiešsaistē. Laikā, kad būtiski mainās patērētāju uzvedība, COVID-19 kļuvis par galveno digitalizācijas virzītājspēku. Semināra sākumā Ilona Platonova, VPR inovāciju brokere projektā “GoSmart BSR”, iepazīstinās uzņēmējus ar nākotnes pārrobežu sadarbības tendencēm, savukārt lekciju par digitālo mārketingu un e-komerciju vadīs Kārlis Smiltens, digitālo risinājumu aģentūras CUBE un Latvijas IT klastera pārstāvis.

 

Aizpildot reģistrēšanās anketu, pasākuma dalībnieki jau šobrīd var pieteikties arī nākamajiem digitalizācijas semināriem:

-          “Dokumentu un uzņēmuma vadības procesu digitalizācijas rīki”  (26. maijā plkst. 10:00-12:00);

-          “Uzņēmuma ražošanas procesu digitalizācijas rīki” (datums tiks precizēts);

-          “Bezkontakta pārdošanas rīki” (t.sk. virtuālās realitātes risinājumi) (datums tiks precizēts).

 

Digitalizācijas semināru ciklu organizē Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Latvijas IT klasteri un to mērķis ir veicināt uzņēmumu pielāgošanos jaunajiem COVID-19 krīzes izraisītajiem apstākļiem, kā arī veicināt ilgtermiņa uzņēmuma digitalizācijas attīstību.

 

Informējam, ka pasākums tiks ierakstīts un var tikt izmantots publicitātes materiālu un videolekciju izveidošanai.

 

Semināru cikls tiek īstenots Interreg Baltijas jūras reģiona (BJR) programmas 2014.-2020. gadam projekta „GoSmart BSR” ietvaros.

 

Projektu īsteno Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar partneriem no Somijas, Vācijas, Dānijas, Polijas, Lietuvas un Igaunijas, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu. Tā mērķis ir palielināt inovāciju ieviesēju (inovāciju starpnieku, iestāžu, pētniecības iestāžu, uzņēmumu) kapacitāti, lai piemērotu viedas specializācijas pieeju.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.