19.12.2018
Uzņēmējs no Valkas novada iegūst LIAA Valmieras biznesa inkubatora apbalvojumu

14.decembrī Valmierā norisinājās LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā kopumā tika apbalvoti 10 topošie un jaunie uzņēmēji dažādās nominācijās. To starpā ir uzņēmējs no Valkas novada– SIA Tīklu parki.

 

SIA Tīklu parki ieguva apbalvojumu nominācijā “Gada zirnekļcilvēks”. Uzņēmums rada pievienoto vērtību neiespējamā vietā, pareizā laikā un nemainīgi labā kvalitātē arī augstāk par zemi.

SIA Tīklu parki ar savu produktu spēj mainīt vietas nozīmi un jebkuram no mums var likt pārvarēt bailes no augstuma.

 

 

Kopumā 2018.gadā LIAA Valmieras biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas programmā ir darbojušies 40 cilvēki ar biznesa idejām un deviņi no tiem ir sapratuši, ka ideju ir vērts realizēt, dibinot uzņēmumus un uzsākot saimniecisko darbību.

 

Savukārt, inkubācijas programmā patlaban aktīvi darbojas 31 uzņēmums no Cēsīm, Valmieras, Raunas, Smiltenes, Valkas, Alūksnes, Pārgaujas, Priekuļiem, Mazsalacas, Beverīnas, Kocēnu, Pārgaujas un Alojas novadiem.

 

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.

 

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

 

LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm var sekot līdzi Facebook lapā: https://www.facebook.com/LIAAValmiera

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Krūmiņa-Zvaigzne

Projektu vadītāja

Valmieras biznesa inkubators

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.