05.02.2020
Valkas novads tika pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour2020”

Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs šogad piedalījās nozīmīgākajā Latvijas Tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour2020”. Šogad izstāde pulcēja 850 dažādu pasaules valstu tūrisma uzņēmumus, kuru piedāvājumus uzzināt un iegādāties ieradās 28 364 apmeklētāji.

 

Valkas novada stends atradās tematiskājā hallē “Apceļo Latviju”, kur līdzās Naukšēnu, Rūjienas, Mazsalacas un citiem novadiem prezentēja tūrisma piedāvājumus un jaunumus Ziemeļvidzemē. Valkas novada stendā bija pieejama informācija par Valkas novadu, tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, pasākumu plānu 2020.gadam, par Valgu un Valgas apriņķi, kā arī tika sagatavoti vairāki jau gatavi maršrutu plāni vienai un divām dienām.

 

Apmeklētājus piesaistīja arī tas, ka Valkas novada stendā bija iespējams iepazīties un nodegustēt jauno Valkā ražoto produktu – Cimzes alu, kā arī aprunāties ar vienu no alus brūveriem. Par alus garšu, kvalitāt un ideju tika saņemti tikai pozitīvi vērtējumi. Par Cimzes alu izrādīja interesi vairāki veikalu un viesu namu īpašnieki.

 

Baudot Cimzes alu, stenda apmeklētāji labrāt vēlējās uzzināt par jaunumiem Valkā, tūrisma piedāvājumiem, aktīvas laika pavadīšanas iespējām un lielākajiem  pasākumiem. Lielu interesi par Valku izrādīja ne tikai individuālie ceļotāji, bet arī ekskursiju un ceļojumu organizētāji.

 

Valkas novada TIB vēlas pateikties p/s “Kalnbundas” un viesu namam “Bergervilla” par atsaukšanos aicinājumam sagatavot drukāto materiālu. Par abiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem bija izrādīta liela interese.

 

Tūrisma izstāde “Balttour” ik gadu lielam daudzumam cilvēku maina viedokli par Valku. Pēc sarunas ar Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja darbiniekiem, stenda apmeklētāji ir patīkami pārsteigti, cik ļoti strauji attīstās Valkas pilsēta un novads, cik daudz jauna un interesanta ir iespējams ieraudzīt, izbaudīt, piedzīvot Valkas novadā.

 

Ar prieku gaidīsim individuālus ceļotājus, ģimenes un lielākas ceļotāju grupas Valkas novadā – Latvijas ziemeļu vārtos!   

 

Vairāk informācijas un fotogrāfijas ir iespējams apskatīt oficiālajā Balttour mājas lapā www.balttour.lv

 

 

Informāciju sagatavoja

Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja vadītāja

Diāna Aņina

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.