06.08.2020
Valkā durvis ver veikals Drogas

Ceturtdien, 6. augustā, Valkā, Ausekļa ielā 54, darbu sāk jauns, Latvijā jau 94. veikals Drogas. Tas ir ļoti gaidīts, jo “Veido Drogas pati!” iniciatīvas ietvaros iedzīvotāji jau ilgstoši aicinājuši atvērt Drogas veikalu šajā Ziemeļvidzemes reģionā, lai Valkā un tās apkārtnē būtu pieejams plašs skaistumkopšanas, higiēnas, sadzīves un veselības preču klāsts.

 

Veikals iekārtots Valkas iepirkšanās centra “Walk” telpās, un tā platība ir 153 m2. Ērtā un vizuāli pievilcīgā tirdzniecības zāle veidota, domājot gan par klientu un darbinieku komfortu, gan par videi draudzīgiem risinājumiem.

 

Publicitātes foto

 

“Mēs ļoti augstu vērtējam klientu viedokli un ierosinājumus, tādēļ īpašs prieks, ka realizējusies vēl viena no reģionu iedzīvotāju vēlmēm – jauns veikals Valkā. Patlaban tas ir veikalu tīkla Drogas tālākais ziemeļu punkts. Ja agrāk, lai Drogas veikalos iegādātos nepieciešamās skaistumkopšanas, higiēnas un saimniecības preces, Ziemeļvidzemes iedzīvotājiem bija jāmēro ceļš līdz Limbažiem, Valmierai vai Smiltenei, turpmāk būsim ērtāk pieejami,” stāsta AS Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.

 

Veikala atklāšanas svētku ietvaros no 6. līdz 9. augustam ikviens Valkas Drogas veikala klients par pirkumu virs 10 eiro saņems dāvanu.

 

Veikala apmeklētāji drošības nolūkos joprojām aicināti ievērot Covid-19 piesardzības pasākumus, tostarp 2 metru distanci, kā arī bez vajadzības neatvērt produktu iepakojumus, ņemot rokās tikai tās preces, kuras plānots iegādāties.

 

Veikala darba laiks ir: darbdienās un sestdienās no plkst.9.00 līdz 21.00; svētdienās no plkst.10.00 līdz 19.00.

 

Publicitātes foto

 

 

Par AS Drogas

AS Drogas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Latvijā un Lietuvā ar 148 veikaliem. Latvijā Drogas ir pārstāvēts visplašāk – klientiem pieejami 94 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali Drogas. AS Drogas Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums.

 

Par A.S. Watson Group

Dibināta 1841. gadā, A.S. Watson Group ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 15 200 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā. Katru gadu 5.2 miljardi pircēju un lojalitātes programmu dalībnieku iepērkas grupas 12 mazumtirdzniecības zīmolos gan klātienē veikalos, gan interneta veikalos. A.S. Watson Group nodarbina vairāk nekā 140 000 darbinieku visā pasaulē.

 

A.S. Watson Group ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

 

Apmeklējiet www.aswatson.com, lai iegūtu padziļinātu informāciju par A.S. Watson Group un tās zīmoliem. Tāpat saziņa iespējama digitālajos kanālos (interneta veikalos, sociālajos tīklos, mobilajās lietotnēs u.c.); sīkāka informācija http://www.aswatson.com/our-customers/digitalasw/

 

 

Informāciju sagatavoja:

Guna Kaše

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Publicitātes foto

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.