11.08.2016
Vidzemes veiksmes stāstos arī Valkas novada uzņēmums

Šā gada 17. augustā Ērgļu novada Jumurdas muižā tiks godināti 2016. gada Vidzemes Veiksmes stāsti.

 

Vidzemnieku dārza svētkus jau kopš 2012. gada organizē Vidzemes Plānošanas reģions, pasākuma mērķis ir izcelt uzņēmīgus reģiona cilvēkus, kas veiksmīgi attīstījuši uzņēmējdarbību, kā arī iedvesmojuši citus biznesa uzsākšanā. Šogad tiks godināti 26 Vidzemes veiksmes stāstu varoņi.

 

Ik gadu katrs Vidzemes Plānošanas reģionā ietilpstošais novads izvirza savu kandidātu šai nominācijai. Valkas novads ar patiesu lepnumu šogad kā Vidzemes veiksmes stāstu izceļ uzņēmumu SIA “Pepi Rer”. Tā vadītāja Imanta Šteina ieguldījums Valkas novada attīstībā ir nenovērtējams.

 

“Pepi Rer” ar mērķtiecīgu un ilgtspējīgu darbu ir iekarojuši savu vietu putu polietilēna izstrādājumu ražotāju vidū, piedāvājot un patentējot arvien jaunus produktus. Kā viens no pēdējiem hitiem uzņēmuma produkcijas klāstā minams IGLU Soft Blocks mīkstie rotaļu kluči, kas iekaro arvien lielāku popularitāti gan Latvijas, gan ārvalstu ģimenēs. No eksportspējīgākajiem uzņēmuma produktiem minams grīdas lamināta apakšklājs ProVent, kas 2016. gada sākumā jau sasniedza 14 miljonus kvadrātmetru pārdošanas apjomu.

 

Par sociāli atbildīgu uzņēmēju liecina tas, ka “Pepi Rer” simtprocentīgi izmanto ražošanas pārpalikumus, tos pārstrādājot un atkārtoti izmantojot jaunas produkcijas radīšanā. Uzņēmums ir darba devējs lielai daļai mūsu novada iedzīvotāju, aktīvi atbalsta sporta un kultūras norises pilsētā, kā arī nemitīgi domā par jaunu uzņēmēju piesaisti reģionam, savā veidā inkubējot tos, piedāvājot “Pepi Rer” konsultatīvo atbalstu un infrastruktūru.

 

“Pepi Rer” dibināts 1998. gadā. Kopējais eksporta apjoms sastāda 85% produkcijas. Tiešo un uzņēmuma partneru piegāžu galapunkti atrodas 30 pasaules valstīs. Kopš uzņēmuma dibināšanas sākuma tā vadībā nemainīgi darbojas valdes priekšsēdētājs Imants Šteins.

 

Vidzemnieku dārza svētku laikā tiks prezentēta arī brošūra, kurā būs apkopoti visi 2016. gada veiksmes stāsti. Tā būs apskatāma Vidzemes Plānošanas reģiona mājaslapā www.vidzeme.lv un Facebook lapā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Investīciju piesaistes speciālists

Māris Ozols

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.