10.04.2019
11.aprīlī Valgā norisināsies Livonijas darba gadatirgus

11.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Valgas Kultūras un interešu centrā  (Kesk 1, Valga, Igaunija) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonda (Eesti Töötukassa) rīkotais Livonijas darba gadatirgus “LIIVIMAA 2019”, kurā Dienvidigaunijas un Ziemeļlatvijas darba devēji piedāvās darba meklētājiem brīvās darba vietas, informēs par darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība darba gadatirgū ir bez maksas!

 

Latviju Livonijas darba gadatirgū pārstāvēs tādi darba devēji kā „Depo DIY”, „DGR solutions”, „efn Nord”, „Elēģija Vīle”, „LAT-EST Building solutions”, „R.D.A.”, Valkas novada Sociālais dienests, Valsts sociālās aprūpes centrs “Vidzeme”, „VIRŠI-A”, „VTU Valmiera“. Darbs tiks piedāvāts aprūpētājiem, autobusu vadītājiem, būvstrādniekiem, fizioterapeitam, montētājiem, krāvējiem, kravas transportlīdzekļu vadītājiem, medicīnas māsas palīgiem, psihologam, šuvējiem, tirdzniecības zāles darbiniekiem, tulkam (latviešu un igauņu valoda), veikalu pārdevējiem un kasieriem, virtuves darbiniekiem u.c.

 

Livonijas darba gadatirgū “LIIVIMAA 2019” interesentus konsultēs arī Latvijas un Igaunijas nodarbinātības dienestu pārstāvji, informējot par pakalpojumiem darba devējiem un darba meklētājiem, kā arī par darba un mācību iespējām Latvijā un Igaunijā. Darba devējiem tiks sniegta informācija arī par aktuālajām brīvajām darba vietām, kas reģistrētas abu valstu nodarbinātības dienestos. Tā, piemēram, NVA Valmieras filiāles datu bāzē šobrīd ir reģistrētas 636 aktuālās darba vietas, darba devēji meklē visdažādāko profesiju pārstāvjus - ēku celtniekus, namdarus, betonētājus, apdares darbu strādniekus, mūrniekus, pārdevējus, palīgstrādniekus, kūdras ieguves strādniekus, būvniekus, ceļa būves palīgstrādniekus, šuvējus, apkopējus, stikla šķiedras ražošanas operatorus, montētājus, būvstrādniekus, mežstrādniekus, kokapstrādes iekārtu operatorus, ceha strādniekus, pavārus u.c.

 

Livonijas darba gadatirgus “LIIVIMAA 2019” tiek organizēts Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas INTERREG projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:
Nodarbinātības valsts aģentūra

 

INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas

projekts “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.