20.07.2020
8. augustā notiks Valgas – Valkas kafejnīcu diena

8. augustā Valgas-Valkas kafejnīcu dienā, kas šogad būs ar jubilejas piegaršu, savas durvis vērs rekordliels skaits kafejnīcu, kur tiks piedāvāts baudījums gan garšas kārpiņām, gan dvēselei.

 

18 kafejnīcās Valgā, Valkā, Jānikese vasarnīcu teritorijā un arī Valgas pagastā Harglā (ap 30 km no Valgas Võru virzienā) apmeklētājus šogad papildus garšīgām maltītēm gaidīs arī daudz aizraujošu notikumu. Būs interesantas aktivitātes un arī kaut kas Tavai ziņkārei. Šajā dienā noteikti atradīsi sev tīkamāko kafejnīcu.

 

Arī šogad ir vērts izvēlēties savu favorītu! Atkal būs lielveikala Selver spēle, lai noskaidrotu klientu mīļāko kafejnīcu. Kafejnīcu, par kuru nobalsos visvairāk apmeklētāju, gaidīs dāvanu karte 100 eiro vērtībā. Savukārt starp balsotājiem tiks izlozēta viena dāvanu karte 50 eiro vērtībā.

 

Šajā kafejnīcu dienā mēģināsim kopā atstāt vēl mazāku ekoloģisku pēdu, būt vēl draudzīgāki apkārtējai videi. Arī šogad notiks Valgas sporta preču veikala Maraton Sport veloakcija. Tie, kas braucot ar velosipēdu apmeklēs vismaz septiņas kafejnīcas un krās uzlīmītes/zīmogus, piedalīsies 30 eiro vērtas dāvanu kartes izlozē.

 

Ar Igaunijas uzņēmuma “Pakendikeskus” (Iepakojumu centrs) palīdzību kafejnīcām ir iespēja iegādāties bioloģiski sadalošos vienreizlietojamos traukus. Pirmo reizi aicinām apmeklētājus pirkt ēdienus un dzērienus savos traukos. Tātad, paņem līdzi, piemēram, savu termokrūzi, un, pārvietojies ērti un dabu saudzējoši no kafejnīcas uz kafejnīcu. Kā arī esam šogad atteikušies no plastmasas salmiņiem.

 

Lai ātrāk atrastu kafejnīcas, arī šogad būs gan kartes uz papīra, gan interaktīvā NaviCup karte, ko ērti varēsi lietot savā mobilajā ierīcē. Seko informācijai kafejnīcu dienas Facebook lapā!

 

Uz tikšanos 8. augustā!

 

Informāciju sagatavoja:

Kristi Põldvee

Valgas – Valkas kafejnīcu dienas organizatore

https://www.facebook.com/valgavalkakohvikutepaev

 


Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.