19.03.2018
Aicinām parakstīt petīciju Valgas slimnīcas dzemdību nodaļas saglabāšanai (PAPILDINĀTS)

Igaunijas Slimokase plāno likvidēt Valgas slimnīcas dzemdību nodaļu. Te var parakstīt petīciju VALGAS SLIMNĪCAS dzemdību nodaļas saglabāšanai, lai to nepieļautu. (Sadaļā Eesnimi jāraksta vārds, Perekonannimi - uzvārds, Linn - pilsēta, E-maili aadress - e-pasta adrese) https://www.petitsioon.com/valga_sunnitusosakonna_kaitseks

 

Šobrīd ir sākusies parakstu vākšana. Parakstīties var Valkas novada domē, Beverīnas ielā 3 un rotaļu un attīstības centrā "Mana kabatiņa", Semināra ielā 27, Valkā, iepirkšanās centra „Siilikeskus” (Kuperjanovi ielā 3) veikalā „Glitter Kingipood”, Alko1000 Market kasē, Fresh Buffe (Valgas stacijā) un Tiinas Jaunrades namā (Tiina Loomemaja, Lai ielā 19). Pa Valgas pilsētas ielām staigā arī jaunās māmiņas ar bērniem ratiņos, piedāvājot iespēju parakstīties.
Parakstu vākšanas akcija ilgst līdz 26. martam. Vajadzīgs būs personas kods, vērā tiks ņemti arī Latvijas kodi.

 

Petīciju vidē internetā https://www.petitsioon.com/…/valga_sunnitusosakon…/start/690 ir jau gandrīz 700 paraksti.

 

Sestdien, 24. martā, Valgā notiks publiskā akcija pret Valgas slimnīcas dzemdību nodaļas slēgšanu. Pulcēšanās plkst. 10 pie Valgas slimnīcas. Nāc arī Tu, lai palīdzētu vākt parakstus par dzemdību nodaļas saglābāšanu! 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.