06.11.2018
Studijas "Joy" dalībnieki atved mājās balvas

Pagājušās nedēļas beigās studijas “Joy” dziedātāji un dejotāji piedalījās Rīgā notikušajā III starptautiskajā dziesmu un deju konkursā “New format Riga 2018”. Kopā tājā piedalījās 40 kolektīvi ar 600 dalībniekiem (vecumā 5-70 gadi) no Latvijas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

 

Solistu konkursā, kurā bija 23 dziedātāji vecumā 14-17 gadi, trešo vietu ieguva studijas soliste Laura Krastiņa. Jauniete nopelnīja arī specbalvu no SIA AboluServiss.

 

Vecuma grupā 18+ pirmo vietu ieguva Gints Ristamecs. Arī duetu kategorijā kopā ar Lauru tika uzvarēta pirmā vieta.

 

Konkursā piedalījās arī sieviešu dziesmu ansamblis “Samsaara”, kurā jau vairākus gadus starp citiem dzied Valgas pagasta domes priekšsēdētāja Külliki Siilak. Arī sievietes ar savu uzstāšanos apbūra gan publiku, gan žūriju. Viņas piedalījās popmūzikas un folkmūzikas kategorijās, kurās ieguva pirmās vietas, kā arī specprēmiju par visoriģinālāko aranžējumu. Dzietātāju vadītāja ir studijas “Joy” vadītāja Marina Jerjomina.

 

“Joy” deju grupa “Grace” (vadītāja Jelena Butkevitš) popdeju kategorijā ieņēma otro un trešo vietu.

 

 

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

vājprāts, 2018-11-09 18:03
Kas rakstījis šo rakstu? Atsucies!!! Novada vadībai vajadzētu izvērtēt,vai šādam "rakstitājam" nav jātvadās no ieņemamā amata? Kaut kas tik vājprātīgs nav redzēts.