31.03.2015
Piedāvā plānveida un neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi Valgas slimnīcā

Valgas pilsētas slimnīcas speciālisti gaida Jūs uz pieņemšanu un izmeklējumiem, nodrošinot pacientam individuālu attieksmi un maksimālu komfortu.

 

Plānveida veselības aprūpe:

Reģistrēties pie speciālista uz plānveida izmeklēšanu, kā arī saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, saistībā ar veselības aprūpi, varat zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni +372 7665100. Reģistratūras darbinieki ir gatavi sniegt Jums informāciju arī krievu valodā.

 

Slimnīcā saņemto pakalpojumu pacients apmaksā saskaņā ar cenrādi, norēķinoties skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.

 

Neatliekamā veselības aprūpe:

Neatliekamā palīdzība tiek nodrošināta 24 stundas. Visu diennakti pieejamie speciālisti: terapeits, ķirurgs, anesteziologs un ginekologs. Nepieciešamības gadījumā tiek izsaukts pediatrs. Kā arī visu diennakti pieejams rentgens un laboratorija. Mūsu dežūrējošais personāls ir informēts par Latvijas iedzīvotāju iespējamo vēršanos pēc neatliekamās palīdzības.

 

Uzrādot EVAK (Eiropas veselības apdrosināšanas karti) nepieciešamā un neatliekamā medicīniskā veselības aprūpe tiek sniegta tādā pašā apjomā, kādā tā tiek nodrošināta Igaunijas pilsoņiem. Saņemot veselības aprūpes pakalpojumu, jāmaksā pacienta iemaksa 5 EUR apmērā.

 

Papildus informācijai lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu: info[uz]valgahaigla[punkts]ee vai zvanot pa tālruni +372 766 5200.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.