26.03.2015
Sāls terapija - Jūsu veselības un emocionalā stāvokļa uzlabošanai

Sāls terapija jeb haloterapija – tas ir efektīvs veids, lai uzlabotu savu veselības stāvokli. Sāls istaba ir veidota kā sāls ala, kurā ir tai raksturīgais jūras gaisa klimats. Terapijas pamatā ir trīs galvenie faktori - temperatūra, mitrums un sāls daļiņu procents gaisā. Sāls terapijai vispiemērotākais laiks ir pavasaris un rudens  - laiks, kad mainīgie laika apstākļi nes sev līdzi elpceļu slimības.

 

Sāls terapijas procedūras ieteicamas cilvēkiem, kuri:

 - slimo ar hroniskām plaušu slimībām, astmu, hronisku obstruktīvu plaušu slimību, bronhītu, pneimoniju; - slimo ar alerģiju, piem., polinozi (siena drudzi), alerģisko rinītu u.c.; - bieži slimo ar rinītu, sinusītu, kā arī citām LOR patoloģijām.

Sāls terapija ir iedarbīga imunitātes nostiprināšanai, ādas slimību ārstēšanai, psihiskā un emocionālā stāvokļa uzlabošanai.   

Procedūru biežums ir ļoti individuāls. Ieteicams ir divas reizes gadā no 7 līdz 10 reizēm.

 

Kā noris procedūra?

Terapijas laikā fonā skan relaksējoša mūzika, tiek pieklusināts apgaismojums. Klients sēž atpūtas krēslā un 30 minūšu garumā elpo sāls jonizēto gaisu, atpūšoties no ikdienas skriešanām, stresiem un ļaujoties mieram un labsajūtai. Ieelpot ieteicams caur degunu un izelpot caur muti.

Mazākiem bērniem šeit ir lieliska iespēja ne tikai elpot veselīgo gaisu, bet  arī rotaļāties un "cept" sāls kūkas.

Procedūra 30 minūtes - 3 EUR.

 

Ieteikums!

Pirms sāls istabas apmeklējuma, ieteicams konsultēties ar ārstu, vai terapija Jums ir piemērota, kā arī lai noteiktu nepieciešamo procedūru daudzumu.

 

Sāls istaba nav ieteicama, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, drudzis, vīrusa infekcijas paasinājuma periodā, onkoloģiskas un nieru slimības, arteriāla hipertensija vai izteikta sirds mazspēja, ādas slimību paasinājuma periodā.

Papildus informācijai zvaniet mums pa tālruni +372 7665181, +372 7665200.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.