14.10.2016
Valgas slimnīca noslēdz sadarbības līgumu ar If apdrošināšanu

Šā gada septembrī AS Valga Haigla un vadošais Ziemeļvalstu apdrošināšanas uzņēmums If P&C Insurance AS Latvijas filiāle noslēdza sadarbības līgumu, kas paredz If apdrošinātajiem saņemt izdevumu atlīdzību par Valgas slimnīcā saņemtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

 

Šī ir jauna pieredze slimnīcas pastāvēšanas vēsturē. Tādējādi, dotajā brīdī, apdrošinātā persona par Valgas slimnīcā saņemtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem norēķinās ar saviem līdzekļiem, un iesniedzot Apdrošinātājam atlīdzības pieteikumu, maksājumu apliecinošu dokumentu un dokumentus, kas apliecina saņemto pakalpojumu klāstu, var saņemt atlīdzību par polisē iekļautajiem pakalpojumiem.

 

Dmitrijs Jurjevs, slimnīcas administratīvā departamenta vadītājs teic:” Darīsim visu iespējamo, kas no mums atkarīgs, slimnīcas sistēmas uzlabošanā, lai norēķini par pakalpojumu saņemšanu If apdrošinātajiem būtu ērtāk veicami. Sistēmas uzlabojumi ļaus veikt pakalpojumu automātisku apstrādi.”

 

AS Valga Haigla ir daudzfunkcionāla slimnīca, kas dibināta 1997.gada 18.jūnijā. Tā atrodas Dienvidigaunijā pie Latvijas robežas. Slimnīcā sniedz 24 stundu neatliekamo palīdzību, kā arī plānveida ambulatoros un stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus. Katru gadu slimnīcas stacionārā tiek aprūpēti ap 3800 pacientu un aptuveni 41 000 ambulatoro pacientu. AS Valga Haigla nodarbināti 339 darbinieki, no kuriem 55 ārsti, 190 medmāsas un aprūpes darbinieki un 94 pārejais personāls.

 

Kontaktinformācija: info[uz]valgahaigla[punkts]ee, tālr.+372 766 5200; +371 67630503. www.valgahaigla..ee/lv.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.