30.03.2017
“Valgas – Valkas dvīņu pilsētas centra teritorijas un gājēju ielas koncepcija” konkursa uzvarētāja piedāvājums

Valkas novada dome un Valgas pilsētas valde 2016.gadā rīkoja starptautisku arhitektūras konkursu “Valgas – Valkas dvīņu pilsētas centra teritorijas un gājēju ielas koncepcija”. Konkursa mērķis bija atrast labāko un piemērotāko risinājumu kopīgai pilsētas teritorijai abpus Latvijas un Igaunijas robežai un gājēju ielai.

 

No septiņiem darbiem, kas kvalificējās konkursam, par labāko tika atzīts darbs ar nosaukumu "Cross-border Strands". Šī darba autori ir arhitektu grupa no Barselonas Spānijā.

 

Konkursa uzvarētāju piedāvājuma apraksts, skices

 

2016.gada beigās Valkas novada dome, Valgas pilsētas valde un arhitektu birojs “In Project Studio Barcelona SPC”, kuru pārstāv konkursā uzvarējušie arhitekti, noslēdza trīspusēju sadarbības līgumu par Valgas – Valkas dvīņu pilsētas centra teritorijas un gājēju ielas būvprojekta izstrādāšanu. Līguma kopējā summa 126 100,00 EUR.

 

Kopējās plānotās projekta „Valgas – Valkas Dvīņu pilsētas centra attīstība” (“Valga – Valka Twin – Town Centre Development”) izmaksas ir 3 529 411,76 EUR no kurām 85% jeb 2 999 999,98 EUR ir Interreg Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014 – 2020 finansējums.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Attīstības un projektu daļas vadītāja

Jana Putniņa

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.